تبلیغات
گاهنـوشت هایِ ناصرهلالی - دوران کودکی ما جامانده در ...سرخط

گاهنـوشت هایِ ناصرهلالی
گاهی حرفهایم را با ریزه نان های حیاطمان میزنم شاید گنجشک ها هضمشان کنند
نویسندگان
آخرین مطالب
امکانات وب

هنـــــوز خیلی ها ایــــنرا بعنوان معما و سوال طرح میکنند که:"اگر پســــر شجـــاع به دنیا نمی آمد اسم پــــدرش را چه می گذاشتند؟" و البته این قضیه آنروها برایمان مهم نبود بلکه نمیدانســـــــتیم چرا آن شخصیت محبوب و دوست داشتنی با آن دندان های بزرگ و جذاب بنام پــــسر شــــجاع مثل خیلی از شخصیت های کارتونی یتیم زمان ما بی مادر بود درست مثل هاچــــ زنبـــــور عسل ، یا نــــل
که پیداکردن مادرانشان دغدغه تمام لحظـــــه های کودکـــیمان شد و آخرسر هم بزرگ شدیم و عیالوار شدیم و نفهمیدیم بعد ازتحمل آنهمه رنج وجنگ به مادرشان رسیدند یا نه و آیا ازلذت درکنارمادر بودن هم بهره ای بردند ؟؟
انگار قرار بود فقط با این باور بزرگ شویم که بایــــد برای بدست آوردن هرچیـــــزی در این دنیا بُــدویم وجان بکنیم و البته آخرش هم ندانیم که به آنچه میخواستیم رسیده ایم ویا اصلا لذتی هم ازش میبریم یا نه؟
راستش فکر میکنم مثل همانروزها که برخلاف بچه های امروزی آنقدر حیا داشـــــتیم که وقتی چیزی را نمیخواستند بهمان بگویند، خودمان میگفتیم نقطه سرخط ... و میگذشتیم !! احساس میکنم حالا هم برای رسیدن به این روزگارپردغدغه وابهام امروزمان دوران کودکی مان در همان سه نقطه سر خط ... باقی مانده... مثل هاچ مثل آلــــبرتو مثل نــــــل !!

یاحق
موضوعات مرتبط: ایــــام و مناســبات هنر و رسانه گاهنوشت
نوشته شده توسط : ناصر هلالی ( دوشنبه 28 اردیبهشت 1394 ) ( 12:23 ق.ظ )
درباره وبلاگ

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :