تبلیغات
گاهنـوشت هایِ ناصرهلالی - سلامی دوباره

گاهنـوشت هایِ ناصرهلالی
گاهی حرفهایم را با ریزه نان های حیاطمان میزنم شاید گنجشک ها هضمشان کنند
نویسندگان
آخرین مطالب
امکانات وب

                                                                         سلام دوستان

چندوقتی نبودم و آخرین پست مطلب وبلاگ یه ماهی بود که روی صحفه ثابت مونده و خبری از پست مطلب جدیدی نبود و این وضعیت برای وبلاگی که درهفته دوسه باربروز میشد کمی عجیب بود ، بعضی ها احتمال میدادند که درسفر باشم – هرچند به لطف امکانات پیشرفته امروز نوشتن وبلاگ درمسافرت هم خیلی سخت نیست– اما وقتی ایام غیبت به درازا کشید و از هفته و ماه بیشتر شد بعضی از دوستان مگولی و باحال حقیر پرسان و جویاان شدن و بعضی دیگه هم ازدوستان خیلی دیگه باحال هم نگران شدن که چراخبری ازناصرهلالی نیست و نکنه خدای ناکرده اتفاقی ... یااینکه بی خیال نوشتن و اینجور اداو اصول هاشدم ؟؟

اولاً:ازاین احساسات دوست داشتنی و قابل پرستش شما باید تشکرکنم که من حقیر رو قابل احوال پرسی و جویای احوال شدین و ثانیاً : علت این غیبت چندوقته مصداق چندمثل معروف ازجمله « کلاغ اومد راه رفتن کبک ...» یا « بایک دست دو هندوانه ...» و ... شده راستش ما که این وبلاگ رو مینوشتیم ،چشممون که به تعدادبازدیدکننده ها می افتاد کمی غره شدیم که « ...نه بابا انگار تواناییهای ما بیشترازاین حرفهاست » وازشماچه پنهان  همین انگیزه ای شد که جوگیر شدیم و وبلاگ دیگه ای رادر حوزه تخصصی راه بندازیم که یه چندمدتی اوضاع بروفق امور بود و چندمطلبی رو نوشتیم اما پس ازیه مدت زورآزمایی و درهم پیچیدن اوضاع معشیتی و شغلی و نویسندگی  شدیم ازاینجامونده و ازاونجارونده ... و آخرش هردو وبلاگ منفعل و بیحال رهاشد !! این وسط فقط کلی سوژه های ناب و باحال رو تواین مدت ازدست دادیم ،هرچند شهریورامسال به نسبت سالهای قبل زیادخبرسازو پرهیاهو نبود و اگرچه کماکان سفرهای نیویورکی به قوت خودش باقی بود اما به درهم برهمی سالهای قبل نبود و مردم دل و جیگرشون نمی سوخت ازاینکه مرگ برآمریکا بگیم و بعد ازکیسه بیت المال شاهد سیاحت و گلگشت یه کاروان صدوبیست نفره از خاله ها و عموزاده ها و ....درنیویورک و تگزاس و ... باشیم که اونطرف برای دلار و سقوط امپراطوری عموسام خط ونشون بکشن و اینطرف اینجا خلق الله برای چندتادلار ناقابل ازصبح تاشب سگ دو بزنن(باعرض پوزش ازاین عبارت)

خلاصه تواین وانفسا چندشب پیش دوباره ناخودآگاه اومدم سراغ وبلاگ و چشمم خورد به نظرات پرمهرخصوصی و عمومی شمادوستان و هوس دوره کردن مطالب و ...خلاصه هم کلی از عنایت شما عزیزان کیفورشدیم و هم دلمون سوخت که خداییش حیفه دل ازنوشتن و ... تواین وبلاگ بکنیم ... سخن کوتاه اینکه دوباره برآن شدیم که سلامی خدمت عزیزان بهترازجان عرض کنیم و کلامی و... !!نوشته شده توسط : ناصر هلالی ( سه شنبه 16 مهر 1392 ) ( 03:17 ب.ظ )
درباره وبلاگ

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :